Skambinkite: +370 631 11841    
Rašykite: info@84.lt    

Reklama Yandex Direct

Mūsų teikiamos paslaugos:

Teikiame Yandex Direct reklaminių kampanijų administravimo ir optimizavimo paslaugas: parinksime jums raktinius žodžius, parašysime skelbimus, paleisime ir optimizuome reklamą taip, kad gautumėte maksimalų rezultatą.
Yandex Direct reklamos pagalba galesite pritraukti klientus iš Rusijos, Ukrainos, Kazachstano ir kitų šio regiono šalių. Remiantis ROSSTAT duomenimis, Yandex paieška užima apie 78-82% paieškos rinkos Rusijoje, todėl reklama šios paieškos sistemos rezultatuose – viena efektyviausių priemonių norintiems pritraukti klientų iš šio regiono.

Patogu yra tai, kad reklamuotis Yandex galima su su labai mažu biudžetu – vos nuo 30-50 Euro/mėn, nes mokėsite tik už paspaudimus (t.y. pritrauktus lankytojus)

Reklamos galimybės:

 • Reklama Yandex Paieškos rezultatuose
 • Reklama Yandex partnerių svetainėse(mail.ru, naujienų portalai, medicijos svetainės, naujienos, orų prognozė ir kt.)
 • Vaizdinė reklama partnerių svetainėse (Vaizdo baneriai)
 • Remarketingas – skelbimų rodymas buvusiems jūsų svetainės lankytojams iš Rusijos

Privalumai:

 • Galimybė pasirinkti konkretų regioną (vieną arba kelis)
 • Galimybė mokėti už paspaudimus arba už konversijas (klientų užklausas, pirkimus)
 • Galimybė koreguoti kainų pasiūlymųs pagal amžių, lyti, atskiri nustatymai mobiliems įrenginiams

 

direct-10qs

Išsamiau – Kas yra Yandex Direct?Yandex-Direct

Reklamos tinklas Yandex Direct tai galinga internetinės rinkodaros priemonė, leidžianti kurti teksto skelbimus internetinėje Yandex paieškoje, taip pat talpinti juos kituose tinklapiuose bei naudotis efektyvia remarketingo funkcija – vaizdine reklama. Tai yra Google Adwords analogas, plačiai naudojamas NVS šalių internetinėje rinkodaroje.

Yandex Direct tinklas veikia Yandex internetinės paieškos sistemos pagrindu. Kadangi Yandex paieškos sistema sukurta Rusijoje, tai reiškia ši reklamos priemonė yra ypač naudinga bendradarbiaujant su NVS šalimis.

Yandex paieškos sistema talpina 80% visos kontekstinės reklamos NVS šalių  ir rusakalbiuose tinklapiuose (pagal 2010 metų duomenis).  Žiūrint iš arčiau, pats Yandex Direct reklamos tinklas pasiekia virš 70 milijonų žmonių (pagal 2014 metų duomenis), o Yandex pradinio puslapio auditorija yra daugiau kaip 50,384,500 žmonių per mėnesį (pagal TNS Web Index, 2014 gruodį).

Kodėl verta naudotis?

 • Yandex paieškos sistemos dominavimas NVS šalyse – platesnės auditorijos pasiekimas. Tai yra populiariausia paieškos sistema Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane.
 • Yandex Direct apima didžiulį vartotojų skaičių – tai užtikrina, kad būtent Jūsų potencialūs klientai bus pasiekti, nešvaistant pinigų netikslinei reklamai. Auditoriją nustatoma pagal Jūsų klientų specifiką ir individualų poreikį. Galimi skirtingi tikslinės auditorijos nustatymo būdai: pagal miestą/ šalį/ regioną; pagal kalbą; demografinius rodiklius – auditorijos amžių, lyti; pagal   interesus arba temas;
 • Yandex Direct talpinami skelbimai visada yra patikrinti ir nepažeidžiantys kaip vartotojų , taip ir reklamos davėjų teisių. Skelbimų paskirties vietos (partnerių tinklapiai) yra patikimos ir užtikrina didelį lankytojų srautą;
 • Yandex Direct yra visiškai kontroliuojamas reklamos tinklas, kurį lengva pritaikyti prie būtent Jūsų verslo poreikių. Didžiulis įrankių pasirinkimas skatina kurti individualias reklaminės kampanijos strategijas priklausant nuo kliento tikslų;
 • Yandex Direct yra lankstus reklamos tinklas, skirtas optimaliausiu būdu pasiekti aukštesnių rezultatų Jūsų verslo veikloje – gauti daugiau išleidžiant mažiau. Sistema leidžia lanksčiai valdyti skirtą reklamai biudžetą, naudojant tam tikras strategijas ir mokant tik už realius rezultatus.
 • Yandex Direct – tai skaidrus reklamos tinklas, leidžiantis bet kuriuo laiku įvertinti ir išanalizuoti reklamos efektyvumą, naudojant specialų statistikos įrankį Yandex Metrika:

JlphxzD_SqPZKQkZpJfIsSF6Po4

Reklaminį Yandex tinklą sudaro tik patikrinti ir dažnai lankomi tinklapiai, todėl klientas gali būti tikras dėl tikslinės auditorijos kokybės. Yandex Direct reklamos sistema leidžia kurti kontekstinius teksto/ vaizdo skelbimus paieškos rezultatuose, o taip pat kurti media (vaizdo arba video) skelbimus, naudojamus Yandex partnerių tinklapiuose kaip vaizdinė reklama arba remarketingas (pakartotinė rinkodara).

Yandex skelbimai paieškoje

Yandex skelbimai paieškoje

Dėka šių Yandex Direct priemonių Jūs galite sustiprinti savo prekės ženklą, paleisti reklamą apie naują produktą ir dar daugiau, pilnai valdant savo skelbimus. Naudojant skirtingus skelbimų formatus – teksto ir media – bus aprėpta dar didesnė klientų auditorija.

Žemiau nurodyti Yandex Direct partneriai – tik keletas žymiausių iš kelių dešimčių tūkstančių.

Yandex Direct partneriai

 

Apie mus

Mūsų tikslas - padėti jums realizuoti verslo tikslų interneto marketingo sprendimų pagalba.
Mūsų pagrindinia sekmės faktoriai - stipri komanda, sukaupta patirtis ir nuolatinės investicijos į kvalifikacijos kėlimą.

Kvalifikacijos pripažinimas
Kontaktai

MB "84 Sprendimai"
Ateities g. 12, Vilnius
Lietuva
Tel.: +370 631 11841
Faks.: +370 656 02707
El.p: info@84.lt

84 Sprendimai - online reklama Jūsų verslui