Skambinkite: +370 631 11841    
Rašykite: info@84.lt    

Apie mus

Įmonės vadovas, Michail Potapov 

mp84lt

  • Sertifikuotas Google Adwords, Google Analytics specialistas
  • Sertifikuotas Bing Ads (Microsoft Advertising) specialistas
  • Lietuvos Marketingo Asociacijos narys
  • Tarptautinio Verslo magistras

Didžiulę praktinę patirtį (nuo 2004 m.) elektroninės komercijos srityje sukaupę specialistai įsteigė „84 Sprendimai“ 2012 metais, siekiant suburti profesionalų komandą, užtikrinti dar aukštesnę klientams teikiamų paslaugų kokybę ir bei pasiekti naujas rinkas.

Tais pačiais metais buvo patvirtinta profesionalų kvalifikaciją ir komanda gavo „Google Partners“ statusą – patvirtinančio mūsų specialistų profesionalumą ir teikiamų paslaugų kokybę.

Taip pat sėkmingai išlaikėme Microsoft Advertising (Bing Ads) kvalifikacinius egzaminus ir gavome akredituotos agentūros vardą.

Mūsų sėkmės faktorius – įsigilinimas į kliento verslą siekiant suprasti produktų ir paslaugų ypatumus ir kartu su klientu atrasti efektyvų sprendimą arba įrankių kombinaciją verslo tikslams pasiekti.

Sukaupta patirtis ir kvalifikacija padeda mums augti ir tobulėti, dirbant su įvairios geografijos ir įvairaus dydžio projektais visame pasaulyje.

Mūsų didžiausia vertybė – mūsų klientai, kurie pasitiki mumis ir leidžia prisidėti prie jų sėkmingos verslo plėtros Lietuvos ir užsienio rinkose.

Mūsų didžiausi klientai:

 UTTrasalisTMIJydelandManoUnija Sodo Technika  SportWolf   Translesta kblogoautokrassenlogo Silotechnika  MoonGarden RegaKvapu namai2

  YasayaBeautiqBeatricesGelesABOUT

  HefasAksminalogo_res

  mavis-logo audiniupasaulis-logo-new.fw_elaiptai-logo

komfoventbomondpuantas

BusinessClassGifts

Apie mus

Mūsų tikslas - padėti jums realizuoti verslo tikslų interneto marketingo sprendimų pagalba.
Mūsų pagrindinia sekmės faktoriai - stipri komanda, sukaupta patirtis ir nuolatinės investicijos į kvalifikacijos kėlimą.

Kvalifikacijos pripažinimas
Kontaktai

MB "84 Sprendimai"
Ateities g. 12, Vilnius
Lietuva
Tel.: +370 631 11841
Faks.: +370 656 02707
El.p: info@84.lt

84 Sprendimai - online reklama Jūsų verslui